Współpraca z Pomorskim Parkiem Naukowo Technologicznym w Gdyni

Miło nam oficjalnie ogłosić, że fundacja nawiązała współpracę z kolejnym Partnerem!

Od teraz nasi wolontariusze mogą rozwijajać swoje umiejętności i innowacyjne projekty pod czujnym okiem specjalistów z Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego w Gdyni. Strefa Start-Up oferuje każdemu przedsiębiorczemu Polakowi profesjonalne biuro w modelu co-working; wsparcie merytoryczne oraz możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Regularnie odbywają się tam bezpłatne wydarzenia mające na celu dzielenie się wiedzą oraz integrację środowiska przedsiębiorców. To wartości oraz zasady, którymi kierujemy się również w działaniach fundacji, dlatego wierzymy, że wejście w tę współpracę będzie bardzo korzystne dla obu stron. Będziemy na biężaco informować o postępach prac naszych wolontariuszy!